Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora zabronione
EN  PL
facebook twitter

Kasia i Jean-Baptiste

komentarze

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem fotografa na wesele, to z całego serca możemy polecić Ewę. Zdjęcia wyszły przepięknie! Doskonała jakość, piękna naturalna kolorystyka zdjęć, ciekawe ujęcia. Fotografowie uchwycili wszystkie najważniejsze momenty ceremonii i wesela a także wiele wywołujących uśmiech i wzruszenie chwil, które w wirze emocji uciekły naszej uwadze. Wracając do tych zdjęć  oraz patrząc na piękne zdjęcia innych par żałujemy troszkę, że nie zdecydowaliśmy się na sesję plenerową, zatem przemyślcie to dobrze! Fotografowie są bardzo profesjonalni i, co też dla nas było bardzo istotne, doskonale potrafili dostosować się do specyfiki naszego polsko - francuskiego wesela. Ponadto są przesympatyczni! Szczerze polecamy ich wszystkim, którzy szukają fotografów na międzynarodowe wesele.

Jeszcze raz ogromnie Wam dziękujemy! Merci ;) !

Aldona i Michał

komentarze
Dla takich sesji warto brać ślub. Spełniliście nasze oczekiwania i marzenia dla zachowania w obrazie ważnego i jedynego - Dnia Naszego Ślubu. Efekty tradycyjnych i tych bardziej odważnych sesji są powalające i wręcz... doskonałe! Dowodem niech będą cytaty naszych znajomych, wypowiedzianych po obejrzeniu zdjęć: "fotki bomba", "pierwsza liga", "kolorystyczne szaleństwo", "piękne, ja też chcę!", "widać, że się znają na robocie". Poza tym posiadamy też kolekcję takich epitetów do naszych zdjęć ślubnych jak: "boskie", "cudowne", "nieziemskie", "odjazdowe". I już ostatni cytat, którym rozpoczęliśmy: "dla takich sesji warto brać ślub". Do tego dodajmy profesjonalizm i równie ważne: serdeczność i uśmiech fotografów, które sprawiły, że i my i goście czuliśmy się zupełnie swobodnie. Ponadto wielki plus za przemiłą i elegancką obsługę oraz punktualność (dzieliło nas ponad 150 km).
Ważne dla niezdecydowanych: fotografa wybieraliśmy poprzez internet, a głównym wyznacznikiem było portfolio 
i umiejętność reportażowego zachowania umykających chwil. Sprawy formalne załatwiliśmy drogą mailową oraz telefoniczną. Pierwszy raz spotkaliśmy się na godzinę przed ceremonią ślubną i bardzo sobie tę nową znajomość cenimy ;))
Za wszystko dziękujemy serdecznie i szczerze POLECAMY
© 2011-2013 Ewa Miko Fotografia ślubna Fotografia rodzinna Poznań. Wykonanie ELINTER